HAKKIMIZDA

NEREDE?

Vizyon Resort Hotel Sakarya nehrinin denize döküldüğü 20km'lik sahil şeridi, Dünyada sadece 2 yerde bulunan kumsalı, deniz kumsal, yeşili iç içe yaşayacağınız tarihe tanıklık etmiş Karasu Kalesi, Ballı Kaya, Maden Deresi Şelalesi, fındık bahçeleri ve Astım - Bronşit hastaları için tamamen doğal mağaraları, romatizma ve eklem ağrıları için mıknatıslı kumu, temiz bol oksijenli havası ve sularıyla Karadeniz'in batısı Marmara'nın kuzeyinde kurulmuş Turistik bir ilçe olan Karasu ilçesinde bulunmaktadır.

Çağdaş bir mimarı ve otelcilik anlayış ile inşa edilen Otelimizin tüm odaları Muhteşem deniz manzaralı, 24 saat hizmetinizde olacak olan oda servisi ile balkonunuzun doyumsuz keyfini yaşayacaksınız.

NASIL?

Deniz Manzaralı 50 oda geniş lüks odaların yanısıra 2 conected room kral dairesi ve VIP suit ile sigara içilmeyen 5 oda sizleri rahat ettirebilmek için modern bir dekorasyon anlayışı ile lüks bir şekilde dekore edilmiştir.

Tüm odalarda duvardan duvara halı, Plazma TV, uydu, mini bar, Saç kurutma makinesi, ısıtma ve serinleme sistemleri anında tüm dünya ülkeleri ile bağlantı kurabileceğiniz Otomatik telefon, wireless bağlantı, elektronik kasa ve yangın söndürme sistemleri mevcuttur.